bielizna erotyczna
Bielizna Erotyczna

Top 5 porad dotyczących zakupów bielizny erotycznej

Bielizna to coś więcej niż tylko ubranie. To nowy, ekscytujący świat zmysłowości, w którym możesz odkrywać swoją seksualną stronę w sposób, o którym wcześniej nie marzyłaś. W końcu kto by pomyślał, że noszenie czegoś tak prostego jak halka może być tak dzikie i porywające? Ale inwestowanie w bieliznę to nie tylko podniecanie się. W zależności od jej jakości i stylu, może to być również inwestycja w Twoje przyszłe życie seksualne. Dlatego też przygotowaliśmy ten poręczny przewodnik zawierający dziesięć najlepszych wskazówek dotyczących zakupów bielizny erotycznej.

Poznaj markę bielizny przed zakupem 

Zanim udasz się do sklepu i zaczniesz przeglądać półki z bielizną, najpierw musisz poznać markę, u której będziesz robić zakupy. Poświęcenie czasu na to pomoże Ci zawęzić wybór i sprawi, że nie będziesz tracić czasu na oglądanie rzeczy, które nie są warte Twoich pieniędzy. Poszukaj w sieci recenzji i informacji na temat marki bielizny, którą jesteś zainteresowany, zakładka kilka artykułów i filmów na temat marki, jeśli możesz. Będziesz zaskoczona, o ile bardziej pewna siebie poczujesz się w wyniku dowiedzenia się więcej o marce, w której robisz zakupy. Jest to jeszcze ważniejsze, jeśli masz budżet, o którym musisz pamiętać. Wiedząc, co kupujesz, ułatwi również, gdy nadejdzie czas, aby przymierzyć rzeczy. Będziesz lepiej wiedział, jak przedmioty wyglądają na tobie i co mogą podkreślić, nie zakrywając zbytnio tego, co lubisz o sobie.

Bądź świadoma kształtu i rozmiaru ciała zanim zrobisz zakupy 

Jeśli nie wiesz, jaki masz rozmiar i kształt, znalezienie bielizny, która będzie na ciebie prawidłowo pasować, będzie prawie niemożliwe. Zanim pójdziesz na zakupy, spróbuj zorientować się w kształcie i rozmiarze swojego ciała. Możesz to zrobić, nosząc różne rodzaje odzieży i notując, co lubisz, a czego nie lubisz w sobie. To pomoże Ci lepiej zrozumieć swoje ciało i jego kształt i rozmiar, co pomoże Ci zawęzić wybór, jeśli chodzi o bieliznę. Możesz również spojrzeć na wszelkie aplikacje fitness lub zdrowia masz na telefonie lub komputerze, aby pomóc Ci uzyskać pomysł na kształt i rozmiar ciała. 

Poznaj właściwości różnych materiałów 

Nie wszystkie tkaniny są takie same. Niektóre tkaniny są bardziej stymulujące seksualnie niż inne, a ty musisz wybrać te, które są dla ciebie najlepsze. Kiedy jesteś w sklepie, poświęć trochę czasu na poznanie różnych materiałów, które będziesz oglądać. Znajdź spokojne miejsce, gdzie nie będziesz się rozpraszać i poświęć kilka minut na zastanowienie się nad tym, co lubisz, a czego nie lubisz we własnym ciele. Zrób listę wszelkich obszarów, które chciałabyś bardziej zbadać w łóżku. Kiedy już będziesz miała listę, łatwiej będzie Ci zacząć zawężać swoje wybory. 

Nie bój się próbować różnych rzeczy

Kiedy jesteś w sklepie, nie bój się przymierzać wielu różnych rzeczy. Istnieje wiele miejsc online, które umożliwiają przymierzanie przedmiotów o różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu możesz uzyskać lepszy pomysł na to, co jest wygodne i co chciałbyś odkryć w przyszłości. 

Sprawdź jakość i wygodę 

Kiedy jesteś w sklepie, poświęć minutę na sprawdzenie jakości i komfortu. Czy bielizna, którą chcesz przymierzyć, pasuje na Ciebie prawidłowo? Czy czuje się dobrze na swojej skórze? Nie musisz kupować czegoś tylko dlatego, że podoba Ci się sposób, w jaki czuje się to na Twoim ciele, ale jest to ważne. Możesz również spojrzeć na tag cenowy i określić, czy cena jest warta użytych materiałów i komfortu, jaki oferuje kawałek.

Zobacz także