akcesoria erotyczne
Gadżety

Jakie akcesoria erotyczne można dzisiaj kupić?

Życie erotyczne Polaków znacznie zmieniło się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Dzisiaj jesteśmy coraz bardziej świadomi naszej seksualności. Wiemy już, że seks może być prawdziwą przyjemnością. Nie boimy czerpać z rozmaitych gadżetów erotycznych. Dostępne są obecnie różnie akcesoria erotyczne, co sprawia, że każdy – zarówno kobieta, jak i mężczyzna – znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Co można kupić w sklepach erotycznych?

Wibratory – najpopularniejsze akcesoria erotyczne

Mówiąc o akcesoriach erotycznych, po prostu nie sposób nie wspomnieć o wibratorach. Cieszą się one największą popularnością. Wbrew obiegowej opinii nie są przeznaczone wyłącznie dla pań. Świetnie sprawdzają się również w przypadku par, które chcą urozmaicić swoje życie seksualne. Dostępne na rynku wibratory są naprawdę różne. Wśród nich znajdują się między innymi modele:

-klasyczne;

-naturalne;

-łechtaczkowe;

-przeznaczone do stymulacji punktu G.

Te klasyczne wybierane są najchętniej. Nie przypominają one męskiego penisa, mogą być wykorzystywane zarówno do stymulacji waginalnej, jak i analnej. Te naturalne wykonane są tak, że wyglądają jak męski członek. Z kolei modele łechtaczkowe zaprojektowano tak, aby stymulowały łechtaczkę – najbardziej wrażliwy punkt kobiecego ciała.

akcesoria erotyczne

Czym dildo różni się od wibratora?

Akcesoria erotyczne dostępne na sexshop112.pl to nie tylko wibratory. To również dilda, które także kupowane są dość chętnie. Różnica między nimi polega na tym, że wibratory mają wbudowany silnik – wystarczy je włączyć, aby wprawić je w ruch. Z kolei dildo wprawia się w ruch siłą własnych mięśni. Dilda są w zdecydowanej większości przypadku dużo grubsze niż wibratory. Chętnie sięgają po nie kobiety, ale wśród ich zwolenników nie brakuje również panów. To akcesoria erotyczne, które dają naprawdę ogromne możliwości.

Zobacz także