masażer łechtaczki
Akcesoria Erotyczne

Masażery erotyczne – pomysł na grę wstępną

Satysfakcjonujące życie seksualne wpływa nie tylko na dobre samopoczucie partnerów, ale też wzmacnia ich związek i buduje bliskość. Coraz więcej par decyduje się więc na jego urozmaicenie, wybierając różnorodne gadżety, które mają podnieść temperaturę w sypialni. Jednym z częstych wyborów są masażery erotyczne – co istotne, nie służą one penetracji, ale sprzyjają budowie intymnej atmosfery, bliskości oraz podnieceniu. Takie akcesoria można wykorzystywać jako element gry wstępnej, zadowalający oboje partnerów.

Popularne masażery do gry wstępnej

Wybór masażerów erotycznych jest bardzo duży i tak naprawdę tylko od upodobań i chęci partnerów zależy, na które z nich się zdecydują. Warto jednak zawsze porozmawiać z partnerem/partnerką o tym, jaki masażer spełni nasze oczekiwania i pomoże „podkręcić” emocje przed stosunkiem. Do jednych z popularniejszych należą soniczne masażery łechtaczki. Są bardzo delikatne, dyskretne, uwielbiane przez wiele kobiet, które chętnie wykorzystują je samodzielnie, ale również z partnerem.

Ciekawym wyborem są też masażery przeznaczone dla par, które zapewniają obojgu partnerom wyjątkowe, wspólne doznania. Wiele z nich posiada też wygodną opcję sterowania pilotem. Ich dodatkowym atutem jest też wodoodporność, dzięki czemu można ich używać również pod prysznicem.

masażer łechtaczki

Masażery erotyczne – elegancki gadżet w sypialni

Ponadto współczesne masażery erotyczne są:

  • dyskretne,
  • niektóre z nich nasycone delikatnymi nutami zapachowymi,
  • eleganckie,
  • dopasowane do partnerów dzięki możliwości ustawienia różnych poziomów wibracji.

Wiele z nich jest też po prostu pięknych – to ważny aspekt dla wielu par, które cenią sobie eleganckie i pobudzające zmysły akcesoria erotyczne.

Bardzo ważne, aby podczas wyboru masażerów zwracać uwagę na wykonanie z wysokiej jakości materiałów (silikon medycznej klasy), bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Po użyciu masażera erotycznego należy go zdezynfekować, przepłukać wodą i wysuszyć.

 

Zobacz także